Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
KCO-ODP-12W Fiber Erişim Terminal Kutusu FAT Dağıtım Kutusu IP55 Sınıfı
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
5G FTTA 96 fiber kapasitesi ABS + PC duvar veya direk montajı için malzeme ile fiber optik dağıtım terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTx Ağları için 220x140x55mm Boyutlu 16 Port Kapasitesi IP55 Kapalı Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 çekirdekli IP55 koruması ve iç duvar montajı için 1x16 PLC Splitter ile Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-0116S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH ağları için 48 Port İçeride IP55 Su geçirmez Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
48 FTTH ağları için kapalı IP55 fiber optik dağıtım kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
48 Portlu Fiber Optik Terminal Kutusu, 48 Fiber Kapasiteli ve İç Mekan IP55 Korumalı
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH 24 Liman Fiber Optik Terminal Kutusu KCO-FDB-24G Dış Mekan Su Geçirmez ABS PC Malzeme
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
1x8 Mini Splitter ve FTTH Duvar veya direği Montajı için 12 Fiber Kapasitesi ile Dış Fiber Optik Terminal Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTC Indoor 8 Cores Fo Fiber Optic Termination Box ITB Wall Mount
| Malzeme: | çelik, metal |
|---|---|
| Bağlayıcı: | ST, FC, LC, E2000 vb. |
| Başvuru: | iç mekan, bilgisayara fiber, FTTC |

