Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
Waterproof Fiber Optic Terminal Box 12 Fo ODF Closures for FTTB Cables
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, plastik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
55 DB Dönüş Kaybı Fiber Optik Terminal Kutusu / Ağ Sonlandırma Kutusu ABS Ve PC Malzemesi
| Malzeme: | ABS + PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.15dB |
| Dönüş kaybı: | 55dB |
2 Cores Fiber Optic Terminal Box , ODF Termination Box , Face Plate
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Custom 12 Cores 1x8 Splitter Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-12D
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Outdoor Water Proofing 8 Cores Fiber Optic Splitter Terminal Box FTTH FTTB KCO-FDB-8C
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Fiber Hassas Tasarım Fiber Optik Terminal Kutusu Kolay Bakım ve Kapasite Artırır
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu 16 Port 96 Çekirdek KCO-FDP-16M 1X16 LGX Bölücü Kutusu
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |
36 Core Fixed Fiber Optic Terminal Box , Rack Mount 1U 2U ODF Patch Panel
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
8 çekirdekli 12 fiber ABS+PC malzemesi fiber optik terminal kutusu FTTH için optik dağıtım kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

