Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
Splitter Cable Optical Termination Box , Fibre Termination Panel 3 In 1 FTB
| Kapasite: | 96 lif |
|---|---|
| İşlev: | 3'ü 1 arada |
| Malzeme: | Çelik |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Malzeme: | ABS, PC, ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
8 çekirdekler SC UPC Kapalı duvar montu optik fiber yama paneli dağıtım terminal kutusu
| Uygulama: | Kapalı |
|---|---|
| Boyut: | 200*165*40 (mm) |
| Kapasite: | 8 çekirdek |
Dış ve İç Mekan Kullanımı için ABS+PC Malzemeli IP65 Korumalı 48 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Core Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box, FTTH Network Duvar veya direğe monte edilmiş 24 portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1*16 Bölücü 24 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Terminal Kutusu Erişim Terminali NAP CTO FAT Kutusu
| P/N: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Uygulama: | FTTH |
Telekomünikasyonlar için özelleştirilmiş Pigtail Length Rugged Fiber Optic Terminal Box
| Adaptör Tipi: | SC/LC/FC/ST |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Duvara Montaj, Direk Montaj |
| Elyaf Türü: | Tekli mod/Çoklu mod |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTA 10 Port NAP 1*8 Su geçirmez konektörü olan Splitter Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
FTTH Suya Dayanıklı Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Bağlantı Noktalı SC APC Optik Dağıtım Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |

