Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
FTTH uygulamaları için 16 fiber kapasitesi olan IP65 16 portlu fiber optik bitiş kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
Açık hava fiber dağıtımı için kolay işleme sahip kompakt boyutlu 16 portlu fiber optik terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 Port FTTH Drop Kablo Port Fiber Access Terminal Box 16 Fiber Kapasitesi ve ABS + PC malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
24 Core Outdoor IP65 FTTH Drop Kablosu için 24 Portlu Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH Ağları için 320x240x100mm Boyutunda Dış Mekan Fiber Dağıtım Kutusu, 1x16 PLC Ayırıcı ve Duvar/Direk Montaj
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
SC/FC/ST/LC bağlantıları için 24 port ve maksimum 24 fiberli SMC Malzemesi Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | SMC, ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-SMC-0224X |
| Renk: | Beyaz Gri |
16 Port Kapasitesi FTTH Uygulamaları için 1x8 Splitter ile IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-TK-208 |
| Renk: | Gri / Siyah / Özelleştirilmiş |
8 Portlu FTTA NAP Terminal Kutusu Su Geçirmez Mini SC H Konnektör Fiber Optik Hub
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-08C |
| Renk: | Siyah |
IP65 Su geçirmez 12 Port FTTH Terminal Kutusu 1x8 Splitter ve Duvar Montage tasarımı ile
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-12A-SX |
| Renk: | Gri |

