Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu UV Koruması ve Yaşlanma Karşıtı Malzeme
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Çekirdek Duvara Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Dış Cephe Duvara Monte Metalik Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 72/96 Çekirdek
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
16 çekirdekli IP65 FTTx ağları için mekanik mühürleme yapısıyla su geçirmez fiber optik terminal kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH IP65 Dışarıda 24 çekirdekli fiber optik terminal kutusu, bloksuz bölücü ve 24 port kapasitesi
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODB-0424X |
| Renk: | Gri, Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
12 Cores 4 Ports Fiber Optic Terminal Box Full Loaded Pole Mount KCO - FXX -12
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Malzeme: | SMC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 6 kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
8 Port Fiber Optic Terminal Box, 1x8 Optical Splitter ve açık hava dağıtım için 12 Fiber Splicing
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FBD-08C |
| Renk: | Siyah |
ABS + PC Fiber Optic Terminal Kutusu 16 Fiber Splice Kapasitesi ve Dış FTTH Dağıtım Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |

