Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ outdoor terminal box ] eşleşme 245 Ürünler.
FTTH/FTTA Uygulamaları için 12 Fiber Kapasiteli ve ABS+PC Malzemeden Üretilmiş 8 Portlu Dış Mekan Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTx SC ST LC Fiber Optic Terminal Box Fiber Enclosure 19 Inch Drawer Type
| Genişlik: | 19'' |
|---|---|
| Yüksek: | 1U, 2U, 3U, 4U |
| Malzeme: | Çelik |
GPON FttH Dağıtım Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Uzun Ömürlü Zaman
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
ONU Optik Fiber Dağıtım Kutusu / Optik Sonlandırma Kutusu 24 Çekirdek
| Parça Numarası: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
KCO-FDP-16M Fiber Optik Terminal Kutusu Splice Bağlantı Kutusu 16 Port 1X16 LGX Splitter
| Parça numarası: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Malzeme: | ABS + PC |
| Renk: | Beyaz / siyah / özelleştirilmiş |
Su geçirmez IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu 12 Fiber Kapasitesi ve kolay kurulum için 1x8 PLC Splitter
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
5G FTTx Ağları için 8 Portlu 24 Fiber Kapasiteli Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu ve ABS+PC Malzemesi
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Steel Fiber Optic Terminal Box Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 2U with LC Adapters
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
48 Cores LC Single Mode Pigtails Drawer Fiber Optic Terminal Box Slide Patch Panel
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
|---|---|
| İade Kaybı: | 55 dB |
| Bağlayıcı: | LC Dubleks |
19'' Fiber Optic Terminal Box / Fiber Optic Patch Panel 24 Cores With SC Pigtail
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC simplex |

