Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
Kapalı FTTH FTTB Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Kablo Bağlantı Noktaları Çelik Bant Malzemesi KCO-ODB-48A
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTA 10 Port NAP 1*8 Su geçirmez konektörü olan Splitter Fiber Optic Terminal Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
FTTH Dış Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Çekirdek SC Bağlantı Noktası NAP Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
32 Bağlantı Noktası 48 Çekirdek IP65 FTTH Optik Terminal Kutusu Dağıtımı FDB FAT Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0348-MK |
| Renk: | Beyaz |
KCO-ODB-72A 72 Port Fiber Optik Terminal Kutusu 96 Fiber Duvar Kutup Dağı Metalik Tipi
| Malzeme: | Çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo bağlantı noktası |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
16 Çekirdek Ftth Fesih Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 16 Kablo Bağlantı Noktaları
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
24 Port Fiber Optic Terminal Box with ABS+PC Material for Wall or Pole Mount Outdoor IP65 Enclosure (Devre veya direğe monte dış kapak için ABS+PC malzemesi ile 24 port Fiber Optic Terminal Box)
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODB-0424X |
| Renk: | Gri, Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 Çekirdek Duvara Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Fiber Mini Splitter Fiber Optic Terminal Box, Dışarıdaki IP65 Koruması için ABS+PC malzemesi ile
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

