Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
CAT5 CAT6 Yüz Plakası Fiber Optik Terminal Kutusu Tek Modlu Simplex Çift Ethernet
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Uzay Tasarruflu Fiber Optik Terminal Kutusu IP65 Koruma Seviyesi Kolay Kurulum
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Açık hava fiber dağıtımı için kolay işleme sahip kompakt boyutlu 16 portlu fiber optik terminal kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
4 Port 4 FTTx Ağ Sistemi için ABS + PC malzemesiyle çekirdek kapalı fiber optik sonlandırma kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-04M |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
2 Fiber IP-45 Kapalı Fiber Optic Terminal Box FTTH Uygulamaları için Duvar Montajı FTB
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
2 Fiber Kapasitesi 0.15dB Ekleme Kaybı ve 55dB Dönüş Kaybı ile Fiber Optik Terminal Kutusu İçi Kapalı Bitiş Kabineti
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
Dış ve İç Mekan Kullanımı için ABS+PC Malzemeli IP65 Korumalı 48 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
1U 12 çekirdekli fiber optik terminal kutusu çelik malzemesi ile 19' dağıtım çerçevesi için
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Uygulama: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 12 elyaf |
96 Core 19'' Standart Rack Mount Fiber Optic Terminal Box 48 Fiber Kapasitesi ile
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Uygulama: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 48 lif |
Fiber Optik Terminal Kutusu, farklı kurulum senaryolarına uyarlanabilir çok yönlü fiber kablo girişlerini destekler.
| Malzeme: | ABS ve bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

