Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
Dış Mekan IP65 Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, 48 Portlu ve Duvar veya Direk Montajı için 1*32 2*32 Ayırıcı ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODP-32G |
| Renk: | Beyaz Gri |
FTTH Uygulamaları için 0,15dB Ekleme Kaybı ve 55dB Dönüş Kaybına Sahip 2 Fiber Kapasiteli Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
16 çekirdekli IP65 FTTx ağları için mekanik mühürleme yapısıyla su geçirmez fiber optik terminal kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
19 inç 720 çekirdekli fiber optik terminal kutusu 0.15dB ekleme kaybı optik dağıtım çerçevesi ile
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Malzeme: | SMC |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 6 kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Fiber Optic Accessories 24 Fiber Optic Terminal Box Splice Tray Grey Color
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Renk: | Beyaz Gri |
| Kapasite: | 12/24 çekirdek |
FTTH CATV Fiber Optic Terminal Box For Fiber CATV Networks Socket Face Plate (Fiber CATV Ağları için FTTH CATV Fiber Optic Terminal Kutusu)
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTH Fiber Optik Soket SC / UPC Faceplate, Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 1 Bağlantı Noktası
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-ODP-16W Fiber Optik Terminal Kutusu Hafif Kimyasal Direnç
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Duvara Monte Fiber Optik Terminal Kutusu, 0.15dB Ekleme Kaybı ve İç Mekan Uygulamaları için ABS/PC Malzemesi
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |

