Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
FTTH Suya Dayanıklı Fiber Optik Terminal Kutusu 4 Bağlantı Noktalı SC APC Optik Dağıtım Kutusu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
48 çekirdek 32 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box 340*260*110mm Boyutları Dışarıda Dağıtım için
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Bağlayıcı: | SC |
FTTx SC ST LC Fiber Optic Terminal Box Fiber Enclosure 19 Inch Drawer Type
| Genişlik: | 19'' |
|---|---|
| Yüksek: | 1U, 2U, 3U, 4U |
| Malzeme: | Çelik |
Steel Fiber Optic Terminal Box Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 2U with LC Adapters
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-FTB16D Duvar Montajlı Fiber Optic Terminal Kutusu SC/APC Adaptörü ve Pigtail ile FTTH için 16 Port
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
KCO-ODP-16B Fiber Optik Terminal Kutusu Dağıtım Bağlantı Kutusu Damla Direnci
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
FTTH projeleri için çelik bant yapısı ile iç duvar monte mini boyutlu fiber optik terminal kutusu
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 1 kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4 |
Multi-Operator Fiber Optic Terminal Box FTTH Indoor 48 Port SC Simplex 6 Tepsisi ve 450x180x150mm Boyutları ile
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-48HW |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |

