Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
ABS Drop Cable Protection Optical Termination Box For Heat Shirk Tube 60mm
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
Indoor Rack Mountable Fiber Optic Terminal Box For FTTH GPON EPON
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör bağlantı noktaları: | 12 Liman |
FTTH CATV 1*32 Ayırıcı 24 Port Fiber Optik Terminal Kutusu FDB Kutusu Su Geçirmez SC LC FC ST
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 60db |
2port FDB Açık Fiber Optik Terminal Kutusu FTTH IP67 Sugeçirmez 1x2 Bölme Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
İç Mekan 4 Çekirdekli Fiber Optik Sonlandırma Kutusu, 50N Çekme Kuvveti ve -45~+85 Sıcaklık Direnci
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
24 Çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS PC Malzemeden ve FTTH Dağıtımı için 24 Portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24B |
| Renk: | Siyah |
FTTH uygulamaları için 2 Fiber Kapasitesine sahip kapalı ABS PC Malzemesi Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
16 Port Fiber Optic Termination Box, 1x16 PLC Splitter Kapasitesi ve Huawei Mini SC Bağlantısı ile FTTx Ağları
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-NAP-0216S |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTx Ağları için 1*8 PLC Ayırıcı ile 12 Port Dış Mekan IP65 Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0212X |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
16 Port Kapasitesi FTTH Uygulamaları için 1x8 Splitter ile IP65 Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-TK-208 |
| Renk: | Gri / Siyah / Özelleştirilmiş |

