Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
8 Port Fiber Optic Terminal Box, 1x8 Optical Splitter ve açık hava dağıtım için 12 Fiber Splicing
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FBD-08C |
| Renk: | Siyah |
Duvar Montajı Dışarıda IP65 için SMC ABS malzemesi ile 48 Port Kapasitesi Fiber Optic Terminal Kutusu
| Malzeme: | SMC, ABS/ ABS + PC isteğe bağlıdır |
|---|---|
| P/N: | KCO-SMC-32G |
| Renk: | Beyaz Gri |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 SC/UPC SC/APC için sınıflandırılmıştır
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-02N |
| Renk: | Beyaz Gri |
FTTH IP65 Dışarıda 24 çekirdekli fiber optik terminal kutusu, bloksuz bölücü ve 24 port kapasitesi
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-ODB-0424X |
| Renk: | Gri, Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
72 Core Rack Mount Fiber Optic Terminal Box, 19'luk dağıtım çerçevesi için SC FC LC bağlantıları ile
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Uygulama: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 72 lif |
FTTx Ağları için ABS+PC Malzemeli ve OptiTap Mini SC Konnektörlü 10 Port Fiber Optik Terminal Kutusu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTTA-10B |
| Renk: | Siyah |
19 Inch Indoor Rackmount Fiber Optic Terminal Box 24 Port ve Çekmece Tipi Tasarımı
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*1U |
Indoor Fiber Optic Terminal Box , Drop Cable Protection Box Adapter Box 1 Cores SC / APC
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
Hafif Fiber Optik Terminal Kutusu SC / UPC Simplex Son Kullanıcı Ana Soket Yüz Plakası
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
SC / UPC Tek Yönlü Fiber Optik Terminal Kutusu CAT6 Ethernet Fiber Optik Ön Kapak 86mm
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

