Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
Water Proof Fiber Optic Terminal Box , Mini 1 Cores Cable Distribution Box
| Malzeme: | ABS'ler |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Adaptör: | SC, LC, FC |
2 Çekirdekli FTTH FTTB Uygulamaları için Duvar Tipi Soketli 1 Port SC Dubleks Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
FTTH Uygulamaları için 4 Kablo Portlu 4 Portlu 4 Çekirdekli Duvara Monte Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| Dönüş Kaybı: | 55 dB |
8 Port 8 Çekirdekli Plastik ABS+PC Fiber Optik Terminal Kutusu (FTB) Duvara Montaj FTTH Uygulamaları için
| Malzeme: | Plastik ABS veya ABS+PC |
|---|---|
| Adaptör Bağlantı Noktası: | 8kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
ABS + PC Fiber Optic Terminal Kutusu 16 Fiber Splice Kapasitesi ve Dış FTTH Dağıtım Kutusu
| Parça Numarası: | KCO-0416W |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Gri / Özelleştirilmiş |
24 Core Outdoor IP65 FTTH Drop Kablosu için 24 Portlu Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Dış Fiber Optic Terminal Box 24 Port FTTH Ağları için 120 Fiber Splice Kapasitesi ile IP65 Su geçirmez
| Parça Numarası: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Malzeme: | ABS+PC |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH Mini Splitter için ABS + PC malzemesi ile 24 Port Dış IP65 Fiber Optic Termination Box
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24B |
| Renk: | Siyah |
24 Core Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box, FTTH Network Duvar veya direğe monte edilmiş 24 portlu
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FAT-24W |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
FTTH FTTA için 16 Çekirdek Fiber Optik Terminal Kutusu Duvara Monte Edilebilir
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Başvuru: | FTTH, FTTA |

