Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical termination box ] eşleşme 486 Ürünler.
Duvara monte FTTH SC/UPC 4 çekirdekli Fiber Optik Terminal Kutusu Rozet Soket Kaplaması
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
36 Core Fixed Fiber Optic Terminal Box , Rack Mount 1U 2U ODF Patch Panel
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Rotary FTTB Fiber Optic Terminal Box ODF Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Bağlayıcı: | SC, FC, ST, LC, E2000 vb. |
|---|---|
| Başvuru: | 19' fiber optik dağıtım çerçevesi |
| Kapasite: | 48 lif |
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 / 24 Cores FTTH FTTB Distribution Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0.10 dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
KCO-WTB-24A Wall mountable optical termination box 24 ports With SC/APC Pigtail
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 4 kablo portu |
| ayırıcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
8 Port Duvar Montajı IP55 Koruması ve Metal Siyah Dönüşümü ile Kapalı Fiber Optik Bitiş Kutusu
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 2 Kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4 |
Duvar Montajlı FTTH Uygulamaları için SC/APC Duplex Adaptörü ile 8 Core Fiber Optic Terminal Box FTB
| Malzeme: | çelik bant |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktası: | 1 kablo bağlantı noktası |
| Ayırtcı: | 1x2, 1x4, 1x8 |
4 Portlu İç Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu, ABS+PC Malzeme ve SC/FC/ST/E2000/LC Adaptörlerle 210x110x30mm
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB-04W |
| Renk: | Beyaz Gri |

