Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
36 Port 3D Pass FC UPC Fiber Optik Konnektör Parlatma Aparatları
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC / UPC konektörü |
Köşe Basınçlı Fiber Optik Parlatma Ekipmanları SC / UPC 36 Konnektör Parlatma Jigs
| P / N: | KCO-4JIG-SCU-36A |
|---|---|
| Sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC / UPC konektörü |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Malzeme: | ABS, PC, ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Large Capacity 19 Inch Fiber Optic Distribution Box Frame 1440 Cores
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
2 Cores Fiber Optic Terminal Box , ODF Termination Box , Face Plate
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Hybrid Fiber Optic Adapter SC UPC - LC UPC or LC - SC Fiber To The Home
| Chanel way: | simplex |
|---|---|
| Connector 1: | SC/UPC |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Metal LC ST Fiber Optic Adapter Simplex 0.2dB For Testing Instruments
| Connector 1: | LC/UPC |
|---|---|
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
| Chanel way: | simplex |
Hybrid Duplex Fiber Optic Adapter SC - FC FC - SC Metal Low Insertion Loss
| Connector 1: | FC/UPC |
|---|---|
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
| Chanel way: | simplex, duplex |
Hybrid Fiber Optic LC To FC Adapter FC To LC Adapter Ceramic Sleeves
| Connector 1: | LC/UPC |
|---|---|
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
| Chanel way: | simplex |

