Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
SS316 Optik Parlatma Armatürü Jig 48 Pozisyonlu Yama Kablosu LC PC
| İsim: | Fiber Optik Parlatma Armatürü Jig |
|---|---|
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
36 Konnektör Fiber Optik Parlatma Ekipmanları Armatür Jig
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC / UPC konektörü |
24 Pozisyon 48 Konnektör LC APC Fiber optik Parlatma Fikstürü Jig
| P/N: | KCO-4JIG-LCA-48 |
|---|---|
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | LC/APC konektörü |
Paslanmaz Çelik 316 SC Konnektör Fiber Optik Taşlama Fikstürü
| P / N: | KCO-4JIG-SCU-24 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC konektörü |
Fiber Optik Taşlama Aletleri 24 Konnektör ST Parlatma Mastarları
| P / N: | KCO-4JIG-STU-24 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC konektörü |
127mm Silica Gel Fiber Optic Polishing Pad with 0.3dB Grade and 3D Polishing for Precision Grinding
| P/N: | KCO-PAD-JP-70 |
|---|---|
| Seviye: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | Fiber optik konektör |
SC FC ST LC E2000 Fiber Optic Tools FOC Fiber Optic Cleaning Pen Metal
| Material: | plastic, Metal |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
Fiber Optic Tools Cleaning Pen
| Material: | plastic |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |

