Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
SM Monomode Fiber Optik Hızlı Bağlantı FC UPC APC FTTH Hızlı Alan RoHS Onayı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
Köşe Basıncı Fiber SC Konnektörü için Fiber Optik Taşlama Jig 179mm Disk
| P/N: | KCO-JIG-SC-36 |
|---|---|
| Seviye: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | FC PC APC |
0.9 mm Cable Fiber Optic Fast Connector , CATV Indoor SC Fast Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | mavi |
CATV FTTH SC PC Fiber Optic Fast Connector , Quick Assembly Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
SC Single Mode Fiber Optic Fast Connector Long Boot 3.0 mm for FTTH Cable
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
SM 9/125 Fiber Optic Fast Connector LC UPC Un Polished Fiber To The Home
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0 ft kablo |
| Renk: | mavi |
LANS WANS Fiber Optic Adapters LC/APC LC/UPC LC/PC , Optical Fiber Adapter
| Type: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Material: | Metal or Plastic |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
ST/PC MM Fiber Optical Adapter , ST ST Adapter Fiber Optic Fiber to The Point
| Type: | ST/APC, ST/UPC, ST/PC |
|---|---|
| Material: | Metal or Plastic |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Diamond Fiber Optic Polishing Film Grinding Lapping Fiber Optic Polishing Paper
| P/N: | KCO-film |
|---|---|
| Grade: | 0.01-45 μm |
| Polishing scope: | Ceramic ferrule, metal ferrule |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Optik Fiber Attenuator SC APC Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | adaptör tipi, Erkekten dişiye tip |

