Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Renk: | Siyah, mavi |
| Başvuru: | FTTH, CATV işlemi |
Tek Modlu Fiber Optik Adaptör Dubleks Otomatik Panjur LC / APC LC / UPC Flanşsız
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | dubleks, 2 çekirdek |
0.9mm Bare Fiber Optic Fast Connector Quick Assembly for FTTH GPON EPON
| Bağlayıcı Türü: | SC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Yeşil |
Toz Cap Simplex ile Kompakt SC / APC Optik Fiber Adaptör
| Türü: | SC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
Kadından Kadına Fiber Optic Attenuator E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB
| Bağlayıcı Tipi: | E2000 |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
0.9mm Kablo Fiber Optic Hızlı Bağlantı Alanı Kurulabilir SC/APC
| Bağlayıcı tipi: | SC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Yeşil, Siyah |
Multimode 55mm FC / UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı 2.0mm, 3.0mm
| Bağlayıcı tipi: | FC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3mm/2mm kablo |
| Renk: | Siyah |
MPO MTP Optik Fiber Adaptörü Kablo Adaptörü Yukarı-aşağı Yukarı-aşağı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| il: | 0.3dB |
SC/APC Fiber Optic Fast Connector for 0.9mm Cable with Low Insertion Loss 0.2dB and High Return Loss 50dB
| Bağlayıcı tipi: | SC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Renk: | Yeşil, Siyah |
55dB ODF Metal FTTH Distribution Box / Optical Fiber Termination Box 24 Fibers
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |

