Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
Yuvarlak Boot Uçuş SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
96fo Su geçirmez kubbe dikey ısı küçültü Fiber Optic Splice Kapama 1 in 3 Out
| Türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 7 DB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
Plastik Fiber Optik Değişken Zayıflatıcı E2K UPC Erkek Kadın 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB
| Bağlayıcı Tipi: | E2000 |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
1*16 Bölücü 24 Bağlantı Noktalı Fiber Optik Terminal Kutusu Erişim Terminali NAP CTO FAT Kutusu
| P/N: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Uygulama: | FTTH |
Fiber Optik Zayıflatıcı ST UPC, Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi 3dB 5dB 7dB 10dB
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 3DB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
FTTH Fiber Optik OTDR Başlatma Kablo Kutusu Tek Modlu G657A2 Test Uzatma Hattı 500m
| P/N: | KCO-LB-500A2-SCU |
|---|---|
| Başvuru: | OTDR testi, Kablo testi |
| Çekirdek numarası: | Simpleks |
3in 3out 96 Fiber FOSC-106-96F Optik Fiber Koplama Splice Kapatma Kutusu
| Türü: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası, 3 giriş 3 çıkış |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
KCO-T001-48 Mini FOSC 6 çekirdekli IP67 Havadan Optik Fiber Splice Kapalı Ortak Kutusu
| türü: | Hava tipi, duvar montajı tipi |
|---|---|
| Input cable port: | 2 port (1in 1out) |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |

