Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
0dB - 30dB Erkekten Dişiye FC Fiber Optik Zayıflatıcı Konnektör
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
| gövde Malzemesi: | plastik, metal |
Tek modlu 0dB Erkek SC/UPC'den Kadın SC/APC Optik Fiber Adapter Bağlantısı
| Bağlayıcı Tipi: | SC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
| Modeli: | KCO-OFI400 |
|---|---|
| Kablo: | 250um, 900m, 2,0mm, 3,0mm |
| Uzunluk dalgası: | 800~1700nm |
KCO-J106M-144 Dikey Kubbe 5port FTTH 12 24 36 48 96 FOSC Optik Fiber Splice Kutusu
| türü: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Giriş kablosu portu: | 5 port (1 in 4 out) |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |
SC APC Dışarıdaki IP65 4 çekirdekli optik fiber sonlandırma kutu CTO dağıtım kutu
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| Renk: | Gri |
RoHS FC APC Fiber Optik Hızlı Bağlantı, Hızlı Montaj Konektörü SM G765D G657A G657B
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
FTTH Bırak Kablo için Tek Modlu Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTA FTTB FTTO Siyah
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
Green Optics Fiber Fast Connector Single Mode SC / APC Type Easy Assembling
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
SC / UPC Fiber Optic Fast Connector
| Connector type: | SC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 3.0mm cable, ftth cable |
| Color: | blue |

