Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
DIN - FC Fiber Optik Bağlayıcı Hibrid Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı
| Türü: | DIN-FC |
|---|---|
| Malzeme: | Metalik |
| Chanel yolu: | simpleks, hibrit |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
MPO / APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Tip: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Bağlayıcı: | SC/APC, LC/APC |
| Elyaf: | 9/125 UM SMF-28E veya Müşteri Randevusu |
Fixed FTTH LC UPC Fiber Optic Attenuator 5dB Plug Type Male To Female
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment
| Bağlayıcı Türü: | LC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
E2K melez Erkeğe Dişi Fiber Optic Attenuator E 2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB İşlemde Kolay
| Bağlayıcı Tipi: | E2000 |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
96fo 4 Port Dikey IP65 Fiber Optik Kablo İpliş Kapısı KCO-V13-96-ZG
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
12 Portlu 19 İnç Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli, Çekmeceli Kayar 485x300x1U Tasarım
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*1U |

