Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
Grinding Fiber Optic Polishing Equipment Fiber Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
SC Fiber Optic Fast Connector Field Assembly Single Mode Pre Polished
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
Home Fiber Optic Fast Connector / Optical LC Fast Connector Quick Assembly
| Bağlayıcı Türü: | LC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3,0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | Yeşil |
3.0 MM Kablolar İçin Fiber Optik Alan Hızlı Montaj Konnektörü SC / APC Yüksek Verimlilik
| Bağlayıcı tipi: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | yeşil |
Fiber Optik Taşlama Makinesi 48 Port LC UPC Parlatma Mastarı
| P / N: | KCO-4JIG-LCU-48 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC / UPC konektörü |
Döşeme Fiber Optic Jig Bağlantısı Koltuk Basıncı Patch Cord Poliş Makinesi için
| P/N: | KCO-PM-JIG |
|---|---|
| Seviye: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | SC, FC, ST, LC, E2000, MRTJ,... |
SC / UPC Drop Cable Fiber Optic Quick Connector Fast Connect FC LC SC Customized
| Bağlayıcı Türü: | FC, LC, SC |
|---|---|
| Ambalaj: | 10 adet/paket |
| Kablo kullanılabilir: | saplama kablosu, iç mekan kablosu (0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm dahil) |
Kablo Fiber Optik Konnektör Montajı SC / UPC Kapalı FC LC SC Özelleştirilmiş
| Bağlayıcı tipi: | FC, LC, SC |
|---|---|
| Ambalaj: | 10 adet/paket |
| Kablo kullanılabilir: | saplama kablosu, iç mekan kablosu (0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm dahil) |
Indoor Cable Fiber Optic Fast Connector SC APC FTTH Type Field Installable
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3.0mm FTTH kablosu, 3.0mm kapalı kablo |
| Renk: | Yeşil |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | FTTH saplama kablosu |
| Elyaf: | Tek mod |

