Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ plastic optical fiber connectors ] eşleşme 310 Ürünler.
ST PC Optik Fiber Bağlantısı Düzeltme Jig / Fiber Optik Bağlantısı Poliş Yapısı
| P/N: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| Sınıf: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | ST bilgisayarı |
Corning Fiber Optic Connectors FC FC Connector 2.0 mm 3.0 mm Diameter
| Type: | FC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.2dB |
| Return loss: | 55dB |
Duplex FDDI Fiber Optic Connector Assembly Multimode Zirconia Ferrules
| Type: | FDDI |
|---|---|
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |
| Cores: | 2 cores, duplex, 1 cores, simplex, multi fibers |
Fiber Optik Kablo LC Konnektör 0.9 mm Çoklu Mod / MM LC Konnektör Yuvası Seramik Rakorlu
| Tip: | LC/PC |
|---|---|
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
LC 90 Derece Fiber Optik Konnektörler, LC Ayarlanabilir Fiber Optik Konnektör
| Tip: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çoklu mod, MM, tek mod, SM, Mono mod |
DIN Fiber Optic Connectors With Ceramic Ferrule For DIN Patch Cord (DIN Patch Cord) DIN Pigtail (DİN Pıça Kuyruklu)
| Türü: | DIN/UPC |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
SM SC / APC Simplex Fiber Optic Connectors Housing Set 0.2dB RoHS ile düşük ekleme kaybı
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
FTTH CATV ST / APC Type Fiber Optic Connector Twist Lock With 2.5 MM Ferrule
| Tip: | ST/APC |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Çekim gücü: | 98K |
MTRJ Fiber Optic Connectors, Multimode MT-RJ Duplex Fiber Optic Connectors
| Tip: | MTRJ |
|---|---|
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
| Mod: | Çok modlu, MM |

